Hakkımızda

Murat Makina 1983 yılında PVC ve alüminyum kapı-pencere profili işleme makinaları üretiminde öncü olarak kurulmuştur. Sağlam alt yapısı, Türk mühendisliği ve iş gücünün yanı sıra yerel kaynakları etkili şekilde değerlendirerek kısa zamanda sektöründe lider konuma yerleşmiş ve o günden beri konumunu muhafaza etmektedir.

Üretimin her aşamasında kullandığı yüksek kaliteli malzemeler, Ar-Ge yatırımları ve müşteri taleplerini karşılamadaki tecrübesi, yüksek kaliteli, ileri teknolojili makinaları makul fiyatlarla pazara sunmasını sağlamıştır. Kriz dönemlerinde bile Murat Makina üretim prensiplerinden taviz vermemiştir. Kaliteye vermiş olduğu önem Murat markasını sınırların ötesine taşımıştır. Bugün Murat 85 ülkeye ihracat yapmakta ve tüm dünyaya yerinde teknik servis hizmeti vermektedir.

Murat İstanbul’da bulunan 16.500 m²’lik modern üretim tesisinde faaliyet göstermektedir. 160 kalifiye personeli en iyi makinayı üretmek ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamakiçin çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. İyi eğitimli satış ekibi ve teknik personel, müşterilerden gelebilecek yatırım planlama, makina veya teknik destek taleplerine cevap vermek için her zaman hazır durumdadır.